KDO JSME

Jsme svobodná firma. Své práci rozumíme a máme ji opravdu rádi, je za námi už více než 2000 projektů.

Stavíme na respektu a vzájemné důvěře. Komunikace a spolupráce s klientem je pro nás zásadní.

Každý z nás se podílí na firemní orientaci i jejím řízení. Do projektů, na kterých pracujeme, přinášíme své nové nápady a funkční i efektivní řešení na míru.

Máte pocit, že jsme pro vás ti praví? Kontaktujte nás a pojďme na to…

Ctirad HEMELÍK
CEO

ctirad@evolution.cz
+420 222 311 108

Jan HRUŠKA
Director of Event & Production Services

jan.hruska@evolution.cz
+420 602 116 000

Michal GÜNSBERGER
Managing Partner

michalg@evolution.cz
+420 602 213 411

Sandra DANGOVÁ
Head of Event Services

sandra@evolution.cz
+420 731 344 235

Michal HÁJEK
Project Manager

michal@evolution.cz
+420 777 264 479

Dana VLACHOVÁ
Marketing Manager

dana@evolution.cz
+420 602 120 960

Gabriela KOLÁŘOVÁ
Social Media & PR Manager

gabriela@evolution.cz
+420 606 666 214

Alžběta SYROVÁTKOVÁ
Event Manager

alzbeta@evolution.cz
+420 774 846 634

Hana VAŇKOVÁ VOTAVOVÁ
Event Manager

hanka@evolution.cz
+420 777 101 288