Kontaktní formulář

Název firmy

EVOLUTION HUB s.r.o.

CEO: Ctirad Hemelík

Sídlo: Na louce 453/16, 109 00 Praha 10
Kancelář: Areál Výstaviště 67, 170 00 Praha 7 

IČ: 02664275
DIČ: CZ02664275

Společnost je zapsána u MS v Praze oddíl C, vložka 222184

Ctirad HEMELÍK
CEO

ctirad@evolution.cz
+420 222 311 108

Jan HRUŠKA
Director of Event & Production Services

jan.hruska@evolution.cz
+420 602 116 000

Michal GÜNSBERGER
Managing Partner

michalg@evolution.cz
+420 602 213 411

Sandra DANGOVÁ
Head of Event Services

sandra@evolution.cz
+420 731 344 235

Michal HÁJEK
Project Manager

michal@evolution.cz
+420 777 264 479

Dana VLACHOVÁ
Marketing Manager

dana@evolution.cz
+420 602 120 960

Gabriela KOLÁŘOVÁ
Social Media & PR Manager

gabriela@evolution.cz
+420 606 666 214

Alžběta SYROVÁTKOVÁ
Event Manager

alzbeta@evolution.cz
+420 774 846 634

Hana VAŇKOVÁ VOTAVOVÁ
Event Manager

hanka@evolution.cz
+420 777 101 288

Telefon

222 311 108, 602 116 000, 731 344 235

E-mail

info@evolution.cz

Facebook

@evolution.cz